Náš prísľub

Ako zodpovedný výrobca potrebujeme overiť tvoj vek, aby sme dodržali náš záväzok propagovať naše značky zodpovedným spôsobom.

Prosím, vyplň svoj dátum narodenia:

Vstúpiť
Pre viac informácií o zodpovednej propagácii našich produktov, klikni prosím na odkaz Marketingový kódex Mars.
1930

Pred viac ako 70 rokmi obalili Frank Mars a Ethel Mars vtedy obľúbenú kombináciu nugátu, orieškov a karamelu do čokolády, a tak vznikla tyčinka Snickers, ktorú pomenovali po ich obľúbenom koňovi. Od tých čias sa stala tyčinka Snickers najpredávanejšou čokoládovou tyčinkou na svete, ktorej sa denne vyrobí zhruba 15 mil. kusov.

1935

Počas týchto rokov sa tyčinka Snickers predávala v balení po dvoch kusoch a pod názvom Double Snickers. Ale už v roku 1935 sa jej predaj zastavil, aby sa spoločnosť Mars mohla väčšmi sústrediť na obľúbenejšiu verziu tyčinky Snickers.

1968

V tomto roku predstavila spoločnosť MARS Snickers Fun Size, ktorá je odvtedy najpredávanejšou tyčinkou v období sviatkov Halloween. A to v takej miere, že už 4 mesiace vopred musí spoločnosť MARS výrazne zvyšovať celkovú výrobnú kapacitu.

1984

Tyčinka Snickers sa stáva oficiálnym sponzorom letných olympijských hier v Los Angeles.

1990

Vo Veľkej Británii je tyčinka pôvodne známa ako Marathon premenovaná na Snickers a pripája sa tak k zvyšku sveta.

2005

V tomto roku oslavuje tyčinka Snickers 75. výročie svojho vzniku v Spojených štátoch. Viac ako 20 rokov podporovali tyčinky Snickers športové aktivity na celom svete najmä v oblasti snoubordingu.

Televízne reklamy na Snickers tyčinku